м. Київ, вул. Бакинська 35-а (р-н Сирець)

+38 097 650-50-50; +38 073 650-50-50

Заміна гідропідсилювача гальм в зборі (з прокачуванням гальм)

На Mitsubishi Pajero встановлена ​​система гідропідсилювача гальм для того, щоб здійснювати більше гальмівне зусилля при необхідності виконувати мінімальне зусилля при натисканні на педаль гальма.

Гальмівна система може працювати ефективно, навіть якщо система гідропідсилювача не працюватиме. Але якщо система гідропідсилювача не працюватиме, вам доведеться докладати більше зусилля при натисканні на педаль гальма. У разі якщо система гідропідсилювача гальм перестане функціонувати належним чином, наприклад, багаторазове натискання на педаль гальма при вимкненому двигуні, гальмівна система буде продовжувати функціонувати. Але сила, з якою необхідно буде натиснути на педаль гальма для гальмування автомобіля, істотно зросте в порівнянні з тією, яка була потрібна, коли працювала система гідропідсилювача.

Якщо який-небудь з двох контурів гідравлічної гальмівної системи вийде з ладу, гальмування автомобіля все ще можна буде здійснювати, але з меншою ефективністю. Про вихід одного з контурів гальмівної системи з ладу буде свідчити збільшений хід педалі гальма, необхідність більш сильного натискання на педаль гальма для гальмування або зупинки автомобіля і включення сигнальної лампочки гальмівної системи.

Якщо система гідропідсилювача гальм вийде з ладу, необхідно негайно звернутися в наш СТО для перевірки і ремонту гальмівної системи - ми пропонуємо заміну гідропідсилювача гальм в зборі (з прокачуванням гальм).