м. Київ, вул. Бакинська 35-а (р-н Сирець)

+38 097 650-50-50; +38 073 650-50-50

Двигун

Ремонт двигуна Mitsubishi Pajero

Двигун – це серце будь-якої машини. Безсумнівно, для позашляховика Паджеро цей агрегат є вкрай важливим і потребує підвищеної відповідальності автовласника за його стан. Наша фірмова СТО "Демакс" вже більше 10 років професійно займається саме автомобілями Mitsubishi Pajero. Ми без перебільшення можемо розповісти про цих красенів все, і відремонтувати можемо також – все (ну чи майже все)!

Ремонт двигуна Mitsubishi Паджеро може бути викликаний безліччю причин: від найбанальніших і легкоусувних, до серйозних пошкоджень важливих вузлів і механізмів мотора.

Основні несправності двигуна Паджеро можуть бути пов'язані з приводними ременями, забрудненням впускного колектора, клапанами та сальниками та іншими механізмами.

Умовно можна розділити послуги з ремонту та обслуговування двигуна Mitsubishi Pajero на такі види робіт:

✔️Заміна ГРМ-ної групи Мітсубісі Паджеро

✔️Заміна приводного ременя

✔️Заміна прокладок

✔️Чистка впускного колектора

✔️Регулювання клапанів Мітсубісі Паджеро

✔️Заміна сальників

✔️Заміна приводного ременя, роликів

Ми настійно рекомендуємо відразу звертатися на станцію техобслуговування при перших проявах та ознаках несправності. Принаймні ви отримаєте професійну консультацію по телефону. Це дуже важливо, оскільки деякі поломки на ранніх стадіях усунути досить просто, а ось при експлуатації автомобіля з поломками, ви ризикуєте пошкодити інші механізми машини, що виллється в серйозний (а іноді навіть капітальний) ремонт двигуна.