м. Київ, вул. Бакинська 35-а (р-н Сирець)

+38 097 650-50-50; +38 073 650-50-50

Діагностика

Сучасні автомобілі буквально пронизані електронікою. Це зручно, тому що інформація про процеси постійно оновлюється, і комп'ютер зберігає всі дані про помилки.

Комп'ютерна діагностика Mitsubishi Pajero дозволяє максимально точно виявити джерело несправності. Представляється можливим визначити навіть приховані поломки, не виявляють себе на ранньому етапі, однак в майбутньому вони можуть завдати чимало клопоту.

Що значить - повна діагностика Mitsubishi Pajero?

Здійснюється перевірка працездатності всіх систем авто. Зрозуміло, найбільше уваги приділяється двигуну. У режимі реального часу відстежується робота мотора. Перевіряється трансмісія, кузов автомобіля, виконується огляд ходової частини, гальмівної системи, рульового керування, гальмівні колодки. Вивчаються всі проблеми пов'язані з електронікою, включаючи клімат-контроль, мультимедіа інше.

Будуть помічені будь-які відхилення від норми!

Mitsubishi Pajero адаптований до бездоріжжя і відмінно переносить їзду по будь-пересіченій місцевості. Але навіть такий потужний, високотехнологічний і надійний автомобіль потребує грамотної діагностики. Своєчасне звернення до професійних фахівців дозволяє в рази продовжити життя авто, перетворивши будь-яку поїздку в задоволення. А ми точно знаємо все про цю машину, так як працюємо з Мітсубісі Паджеро багато років.

В результаті проведеної діагностики Mitsubishi Pajero ви отримаєте від нас повне уявлення про поточний стан вашого автомобіля.