м. Київ, вул. Бакинська 35-а (р-н Сирець)

+38 097 650-50-50; +38 073 650-50-50

Заміна масла

Комфорту в Mitsubishi Pajero вистачає і для щоденної міської експлуатації, і на тривалі поїздки по шосе. Тонкощів в його обслуговуванні - достатньо, але якщо стежити за цим автомобілем правильно, то їздити він буде довго.

Кожен власник Паджеро стикається з ситуацією, коли пробіг його автомобіля переходить ту межу, коли необхідно поміняти трансмісійне масло. Це важливий компонент для захисту двигуна, іншими словами - основа його життя. Масло очищає, зменшує корозію, змащує і охолоджує ті частини двигуна, які піддаються найбільшим навантаженням. Саме тому в Паджеро рекомендується виконувати заміну масла кожні 15 тис. Км пробігу або раз на рік, а при важких умовах експлуатації і міському циклі міняти моторне масло необхідно частіше.

У нашому СТО ви можете зробити компетентну заміну масла для Мітсубісі Паджеро. Ми використовуємо професійні інструменти, сучасне діагностичне обладнання, надійні комплектуючі і точно дотримуємося рекомендацій виробника, надаючи своїм клієнтам гарантію якості. У нас працюють досвідчені механіки, які пройшли спеціальне навчання з обслуговування Mitsubishi Pajero.

Заміна масла Mitsubishi Pajero (Мітцубісі Паджеро) в нашому автосервісі - це швидко, зручно і надійно.