м. Київ, вул. Бакинська 35-а (р-н Сирець)

+38 097 650-50-50; +38 073 650-50-50

Прокладка натягувача ME193622

Артикул: ME193622

в наявності

Ціна: 54 грн

Прокладка натяжителя ME193622

PAJERO WAGON IV 3.2

PAJERO WAGON III 3.2

Характеристики:
Марка авто - Mitsubishi
Модель авто - Pajero
Тип по изготовителю - оригинал
Серия авто - Pajero III (V7 W; V6 W), Pajero III Вездеход открытый (V6 W; V7 W), Pajero IV (V8 W; V9 W)